Аква-Фонтана - очистка
Загружается курс валют от kurs.com.ua
ИнформацияИнформацияМыслительные процессы ускоряются после удовлетворения жажды, когда мозг всю свою энергию направит на задачу, которую Вы решаете.


   Товариство з обмеженою відповідальністю «Аква Фонтана» (ТОВ «Аква Фонтана») засновано в квітні 1999 року і за цей час стало визнаним виробником і постачальником озонованої питної води високого очищення. Виробництво води найвищих питних кондицій, що є виключним видом діяльності підприємства, здійснюється ТОВ «Аква Фонтана» під однойменною торговою маркою, зареєстрованою у серпні 1999 року, із використанням новітніх технологій водопідготовки та водоочищення на високотехнологічному обладнанні і компонентах вітчизняного і імпортного виробництва.

(Зовнішні вигляд підприємства з виробництва питної бутильваної води ТМ «Аква Фонтана»).

   Процес очищення розроблено співробітниками нашого підприємства у співдружності з представниками провідних українських науково-виробничих компаній із урахуванням умов водокористування нашого регіону, який характеризується високим рівнем хімічного і бактеріального забруднення водного басейну. Застосування обладнання та ресурсо- і енергозберігаючих технологій найвідоміших світових і вітчизняних виробників дозволяє проводити делікатне очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів (так звана «безреагентна очистка») і без фазових перетворень води (дистиляція, виморожування або електроліз), що зберігає їй природну структуру та властивості. Аналогічна, але суттєво спрощена, «ідеологія» водопідготовки широко використовувалась раніше лише на об’єктах війсково-промислового комплексу, а тепер у більшості розвинених країн Світу для виробництва питної води. Шестиступеневий процес водопідготовки завершується знезараженням очищеної води від патогенної мікрофлори і насиченням її киснем на озоногенераторній установці.
    Це гарантує споживачеві безпечність при вживанні такого продукту, навіть без термічної обробки, бездоганну якість, природний смак і свіжість чистої джерельної води. Вироблену на підприємстві питну озоновану воду у той же день розливаємо у дев’ятнадцятилітрові полікарбонатні бутилі, п’яти-, півтора- і півлітрову ПЕТФ тару і доставляємо споживачеві.

(Склад готової продукції).

   ТОВ «Аква Фонтана» отримало дозвіл від Запорізької обласної СЕС на право постачання питної води високого очищення торгової марки «Аква Фонтана» у шкільні, дошкільні, спортивні, оздоровчі та лікувальні заклади міста та області для покращення водопитного режиму в цих закладах і приготування їжі.

(Лист ОблСЕС «Про дозвіл на поставку питної бутильованої води в дитячі заклади»).

   Освіченні і проінформовані споживачі все частіше віддають перевагу питній воді у дев’ятнадцатилітровому бутилі з первинного полікарбонату, який є аналогом скла і не вступає у взаємодію з водою при повторному використанні, що дає змогу, на відміну від ПЕТФ тари, використовувати ці бутилі багаторазово, як це прийнято у цивілізованому світі, не забруднюючи навколишнє середовище спорожнілою тарою одноразового використання.

   Таким чином, ми виробляємо і пропонуємо споживачеві продукт, що відповідає високим вимогам сучасності. Претензій шодо якості продукції, що виробляється на підприємстві, з боку служб санітарно-епідеміологічного контролю виробник не має.

   Досягненні підприємством показники якості продукції та організації виробництва відповідають вимогам Міжнародної асоціації якості води, членом якої ТОВ «Аква Фонтана» стало у 2001 році, - одним з перших в Україні.

(Диплом (сертифікат) Water Quality Association).

   Продукція, що виробляється під торговою маркою «Аква Фонтана» - Переможець найпрестижнішого некомерційного конкурсу, що проводиться Держспоживстандартом України, - «Всеукраїнського конкурсу якості продукції» – «Сто кращих товарів України».

   ТОВ «Аква Фонтана» є дійсним членом Запорізької Торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України.

   ТОВ «Аква Фонтана» є учасником міжнародних та регіональних екологічних науково-практичних конференцій та промислових виставок.

   ТОВ «Аква Фонтана» є учасником Першого (засновницького) Євразійського конгресу виробників бутильованої води.

   Впевнені, що питна вода торгової марки «Аква Фонтана» за споживчими властивостями зможе повністю задовільнити Ваші потреби та потреби Вашої родини в екологічно чистому і безпечному продукті для щоденного вживання дітьми та дорослими.